Kosmetologs

Aromterapijas harmonijai, veselībai un skaistumam.

Aromterapija ir zinātne par ēterisko eļļu iedarbību. Ēteriskās eļļas ir kā dzīvas būtnes, netveramas un skaistas. Tās dēvē par auga dvēselēm. Ēteriskās eļļas iedarbojas uz visiem ķermeņa un apkārtējās vides līmeņiem gan fiziskā, gan enerģētiskā plāksnē. 

Šajās nodarbībās apgūsiet, kā ēteriskās eļļas palīdz pašizziņas procesā, veselībā un dzīves un apkārtējās vides harmonizēšanā.

Uzzināsiet arī kādas ir ēterisko eļļu īpašības, kā eļļas kombinēt, lai panāktu sev nepieciešamo iedarbību kosmētikā un sadzīvē, uzlabotu veselību un harmonizētu savu ķermeni un garu.


AROMPĪLINGS

Arompīlings ir ādas attīrīšanas procedūra ar ēteriskajām eļļām. Tiek parasti izmantots vairāku ēterisko eļļu sajaukums. Tās tiek uzklātas uz sejas maskas veidā, bet pirms tam, ja nepieciešams, arī iemasētas ādā. Procedūru veic visu tipu ādas attīrīšanai, bet nepieciešamības gadījumā arī ādas ārstēšanai. Arompīlingu bieži vien veic arī veselai ādai, lai tiktu atvērta ādas virskārta un attīrīta. Ēteriskās eļļas šķīdina netīrumus un taukus, kuri sakrājušies porās, noloba veco raga slānīti. Arompīlingu pielieto gan aknes ārstēšanai, gan psoriāzes pacientiem sejas kopšanai un ārstēšanai. Ēterisko eļļu sajaukums palīdz mazināt rētas uz sejas, kā arī iespējams "balināt" pigmenta plankumus.

Ēteriskās eļļās tiek izvēlētas atbilstoši klienta vēlmēm, jo pēc tā vai patīk vai nē izvēlas īsto kombināciju.

Ēteriskas eļļas var kairinoši iedarboties aptuveni divas minūtes, pēc tam sajūtas ir patīkamākas. Kairinājuma intensitāte atkarīga gan no ēterisko eļļu koncentrācijas, gan izmantotā bāzes produkta, ko izvēlās individuāli piemērotu katra cilvēka ādai. Ņemot eļļas par pamatu, iedarbība būs maigāka, nekā ņemot gelu. Jo jūtīgāka un vairāk bojāta āda, jo kairinājuma efekts būs jūtamāks, tāpēc pirms arompīlinga neiesaka apmeklēt solāriju.

Ēteriska eļļa tonizē ādu, mitrina to, stimulē ādas vielmaiņu un citādi pozitīvi ietekmē dzīvības procesus. Nav novērots izteikts ādas apsārtums vai lobīšanās, kas raksturīgs pēc augstas koncentrācijas augļskābju vai ķīmiskā pīlinga veikšanas. Salīdzinājumā ar ķīmisko pīlingu vai lāzera procedūrām, ēterisko eļļu pīlings ir dabiskāks - ar pakāpeniskāku iedarbību. Ja āda ir ļoti bojāta, būtu nepieciešamas kādu desmit procedūru kurss pa divām reizēm nedēļā.


Sejas tīrīšana

Sejas tīrīšanaSejas tīrīšana ar ultraskaņu tiek izmantota, lai cīnītos ar ādas virsējās kārtas netīrumiem. Sejas procedūra ir piemērota arī jauniešiem.

Darbības princips: Ultraskaņas pīlings tiek veikts ar aparātu, ierīce darbojas ar frekvenci 24 KHz, kas izraisa uz ādas uzklātā preparāta burbuļošanu. Burbuļi nokļūst raga slānī un noloba to.

Procedūras efekti:

  • Procedūras laikā tiek noņemts raga slānis (epidermas virsējā kārta), tā rezultātā tiek uzlabota sejas krāsa un veicināta labāka kosmētikā esošo aktīvo sastāvdaļu iekļūšana ādā.
  • Tiek attīrītas poras un noņemts liekais sebums, poru diametrs samazinās, āda izskatās gludāka.
  •  Procedūras laikā izmantotās kosmētikas aktīvās dabiskās sastāvdaļas dziļi mitrina ādu un atjauno to.
  • Procedūras laikā veiktajai ultraskaņas masāžai piemīt liftinga efekts. Pie tam ultraskaņas masāža uzlabo mikrocirkulāciju, mazina grumbiņas un uzlabo ādas tonusu.

Kopumā pēc procedūras āda izskatās jaunāka, „atpūtusies” un dzīvības pilna. Tiek uzlabota ādas elastība, āda veselīgi staro. Tiek uzlabota sejas krāsa, mazinās poru diametrs, āda kļūst svaigāka, gludāka un maigāka.


Sejas maskas

Par ādas kopšanu jāsāk domāt jaunībā. Jo agrāk sāksiet to darīt, jo ilgstošāki būs rezultāti. Sejas maskasmēdz būt dažādas iedarbības: atsvaidzinošas, ārstnieciskas, barojošas, balinošas, mitrinošas, mīkstinošas, pretgrumbu, savelkošas, tonizējošas un vitaminizētas.

Maskas ir jālieto uz labi attīrītas ādas. Pirms maskas uzklāšanas ir ieteicams veikt sejas ādas pīlingu, kas palīdzēs attīrīt ādu no atmirušām šūnām. Tādā veidā maskā ietvertie vitamīni un minerālvielas labāk piekļūs ādai.

Speciālisti ir pārliecināti, ka uz sejas ādu maskas labāk iedarbojas, ja tās tiek lietotas agrā vakara stundā - ap 18.00. Masku uz sejas labāk uzklāt ejot vannā, jo siltumā ādas poras labāk atveras un spēj labāk uzņem maskā esošās minerālvielas un vitamīnus.

Pie dabīgajām sejas maskām nevar pierast un nevar ādai nodarīt pāri. 
Dabīgās maskas, kuru pagatavošanas receptes var atrast internetā, ir viegli un ērti lietojamas mājas apstākļos. Taču jāatceras, ka dārzeņi un citi produkti, ko nopērkam lielveikalā ir ne vienmēr  ekoloģiski tīri. Nav jēga izmest naudu produktiem, kas pilni ar dažādām ķimikālijām! 


Uzacu korekcija

Uzacu korekcija jāveic pie profesionāla speciālista. Vizīti nav nepieciešams veikt katru nedēļu, pietiek ar reizi dažos mēnešos. 
Patstāvīgi veidot uzacu formu ir ļoti sarežģīti. Ar to vislabāk tiks galā kosmetologs. Pēc tam jums atliek tikai koriģēt uzacis pēc jau eksistējošās līnijas. 
Precīzs aprēķins 
Ja jūs gribat patstāvīgi izveidot sev uzacu formu, izmantojiet universālus aprēķinus. 
Nostājieties pie spoguļa un, domās vai ar zīmuļa kātu, velciet līniju, no nāss ārējās malas gar acs iekšējo kaktiņu līdz pierei. Vietā, kurā līnija krusto vai aizskar uzaci ir sākuma punkts. Tātad jāizrauj visi tie matiņi, kuri atrodas iekšpus robežas. 
Uzacs beigas tiek noteiktas pēc tā paša principa, tikai līniju no nāss velk caur acs ārējo kaktiņu. Pēc tam jāpadomā par izliekumu. Tas ir ļoti atkarīgs no dabīgās uzacu formas. 
Speciālistu vairākums paliek pie tā, ka maksimālam lūzumam ir jābūt vienas trešdaļas attālumā no ārējās uzacu malas. Aprēķināt šo punktu nav sarežģīti: ir jāvelk līnija no virslūpas centra caur acs zīlītei. 
Tur, kur šī līnija krusto uzaci, arī ir jāatrodas maksimālam izliekumam. Dažreiz to taisa taisni virs acs zīlītes vai dažus milimetrus uz ārpusi no tās. Tāds variants vislabāk piestāv cilvēkiem ar apaļu seju. 
Ovālai sejai labāk izvēlēties kontūru bez asi paustā izliekuma. Tad uzacis būs vijīgi-lokveida. 
Kvadrātainai sejas formai piestāv augsti paceltas, pagarinātas uzacis. To ārējā robeža var dažus milimetriem iziet pār aprēķināto punktu. Iegarenai sejai viss ir pretēji: uzacis ir jāattālina no virsdegunes. Tādēļ to iekšējā robeža var būt mazliet novirzīta. 


Vaksācija

Tiek izmantota unikāla depilācijas pasta, ko veido cukura masa, kas gadsimtiem mīlēta Tuvo Austrumu zemēs. Tā tiek izmantota sejas, padušu un bikini zonu matiņu izraušanai. Tās izgatavošana ir pilnīgi dabiska, jo sastāvā ir tikai cukurs un ūdens. Gardumu mīļotāji to varētu pat likt uz sava kārā zoba. Ar cukura pastu matiņi tiek izrauti to  dabiskajā augšanas virzienā, tas nozīmē, ka matiņi netiek nolauzti, tādejādi mazinot ieaugušo matiņu skaitu.Šī metode ir tik maiga, ka to var atkārtot pat vairākas reizes un piemērota pat ļoti jutīgai ādai. Cukura pasta ir ķermeņa temperatūrā, tātad pat ļoti jutīgas ādas gadījumā nebūs par karstu. Šī delikātā cukura pasta pielīp tikai matiņiem, nevis Jūsu ādai, tāpēc procedūra ir mazāk sāpīga.Cukura pastai vajadzīgi tikai 3-4 mm gari matiņi. Veicot šo metodi matu ataugšanas periodā, Jūs varat nodrošināt vēl ilgāku un patīkamāku rezultātu.Cukura depilācijas pasta ir pilnīgi higiēniska. Kā jau visiem zināms, cukurs ir viens no labākajiem dabiskajiem konservantiem, tāpēc ļaujiet sev aizmirst par infekcijām.

TEL.: 29159339

Foto galerija